niedziela, 9 grudnia 2012

Bałwanki

  Jestem absolutnym beztalenciem plastycznym. Od zawsze byłam chyba jedynym dzieckiem, które nie lubiło plastyki. Nie umiem rysować, malować, wyklejać itp. Nie jestem w stanie skupić się przez tak długi czas, wszystko mnie rozprasza. A jednak postanowiłam namalować na swoich paznokciach coś zimowego, świątecznego. Padło na (dość koślawe) bałwanki i płatki śniegu, zainspirowane przez Ewalucję. Oczywiście, do gradientu się nawet nie zabierałam, bo z pewnością po chwili wszystko bym zmyła :). Z efektu jestem zadowolona, mimo, że prawdopodobnie przedszkolak zrobiłby to lepiej :)środa, 5 grudnia 2012

Essence Cookie Love

  Essence Cookie Love to piękny brąz z mnóstwem złotych glass flecków, które są widoczne nie tylko w butelce, ale także i na paznokciach. Pięknie mieni się w słońcu! Dla mnie to świetna alternatywa dla kolorów nude (niestety nie zawsze mogę malować paznokcie na mocne odcienie... Moje brokaty marnują się w szafce z lakierami! :c), bo nie razi, a dzięki wykończeniu tego lakieru paznokcie wyglądają ciekawiej, niż gdybym nałożyła na nie cielisty kolor w kremowym wykończeniu. No i ta nazwa, jest po prostu świetna!
Pierwsza warstwa kryje dość kiepsko, jednak druga wszystko wyrównuje. Na zdjęciach widzicie trzy (dla mnie trzy warstwy to standard, dwie powinny wystarczyć).
Ten lakier pochodzi z odnowionej serii Colour and Go. Pędzelek jest dość szeroki, delikatnie zaokrąglony na bokach (nie przepadam za takimi, jednak w tym przypadku bardzo wygodnie mi się nim malowało).